Menu Zamknij

Dołącz do nas

Wszystkim pracownikom zatrudnionym w firmie Baltic Automotive Technologies Sp. z o.o. zapewniamy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży obróbki metalu – zatrudnienie na umowę o pracę. Od naszych potencjalnych pracowników wymagamy podstaw znajomości rysunku technicznego oraz wiedzy na temat obróbki metali – zapewniamy wsparcie i szkolenie praktyczne. Każdy z pracowników ma jasny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz możliwość rozwoju zawodowego, który bardzo wspieramy.

Oferujemy stabilną, ciekawą i pasjonującą oraz pełną codziennych wyzwań pracę.

Zapewniamy niepowtarzalną atmosferę w pracy środowisku profesjonalistów-pasjonatów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

– operator maszyn sterowanych numerycznie (tokarz);
– operator maszyn sterowanych numerycznie (frezer);
– programista;
– ślusarz;
– montażysta.

Chętne osoby do podjęcia pracy z Nami, prosimy o przesłanie CV + list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@balticat.pl

Do CV i listu motywacyjnego, prosimy o dołączenie treści klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.